3997 lokali w Polsce! | Restauracje


Regulamin korzystania z serwisu

Poniższy Regulamin określa zasady funkcjonowania serwisu internetowego i korzystania z bazy ofert Meteor.

Użytkownik - internauta, osoba korzystająca z serwisu i bazy ofert Meteor.

Serwis - serwis, który zawiera link do niniejszego regulaminu.

Użytkownik ma prawo do:

  1. przeglądania i wyszukiwania ofert noclegowych, gastronomicznych i turystycznych
  2. wysyłania zapytań poprzez formularze na stronach serwisu, przy czym zapytania nie mogą mieć charakteru reklamowego własnych lub obcych usług lub produktów.
  3. wyrażania opinii dotyczących prezentowanych ofert
  4. kontaktu na numery telefoniczne podane w prezentacjach wyłącznie celem skorzystania z ofert noclegowych, gastronomicznych i turystycznych.

Zabrania się :

  1. przeglądania i wyszukiwania za pomocą innych aplikacji niż przegladarki internetowe w szczególności roboty ( z wyłączeniem firmy Google )
  2. korzystania z formularzy kontaktowych do realizacji celów marketingowych
  3. kopiowanie materiałów zawartych w Serwisie.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

PPHiU Meteor Sp. z o.o. nie odpowiada za wszelkie niezgodności prezentowanych danych ze stanem rzeczywistym. W szczególności dotyczy to cen, ilości miejsc w obiekcie oraz współrzędnych GPS.

Dobrowolne przekazanie jakichkolwiek danych (teksty, pliki graficzne i inne) poprzez formularze w Serwisie Internetowym lub wysłanie do właściciela Serwisu w formie poczty elektronicznej (mail) czy też w formie tradycyjnej poczty papierowej oznacza zgodę na ich przetwarzanie, modyfikowanie i publikowanie przez adresata oraz PPHiU Meteor Sp. z o.o. z możliwością wycofania zgody wyłącznie w formie pisemnej ( fax, list ). Rezygnacja w formie ustnej jest niewystarczająca. Usunięcie wszelkich informacji reklamowych z Serwisów Internetowych PPHiU Meteor Sp. z o.o. dokonywane jest najpóźniej w ciągu 48 godzin od otrzymania pisemnej dyspozycji od Właściciela oferty.

Brak pisemnej dyspozycji ze strony Właściciela reklamowanej oferty, dla której zakończył się czas zleconej płatnej emisji, oznacza wyrażenie zgody na bezpłatną prezentację danych firmy i jej oferty (teksty, wszystkie elementy graficznej, itp.) z podaniem telefonów kontaktowych do Centrum Informacyjnego Meteor ( w tym numery telefonów o podwyższonej płatności) oraz zredagowaniem oferty przez PPHiU Meteor Sp. z o.o.

Ponadto Serwis podlega ochronie w oparciu o przepisy ogólne

oraz

(c) Copyright 1996 - Wszelkie prawa zastrzeżone PPHiU Meteor Sp. z o.o.

Informacje prezentowane w Serwisie podlegają ochronie Ustawy o ochronie baz danych, której naruszenie podlega sankcjom art.11 i art.12 tej ustawy. Cały serwis polega ochronie Ustawy o prawie autorskim.