4372 lokali w Polsce! | Restauracje » Warszawa » Kawiarnia » Cafe d'Arte

Cafe d'Arte


Adres: ul. Asnyka, Warszawa

Kawiarnie, restauracje

Lokal czynny

  • Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 22.00
  • Sobota: 9.00 - 22.00
  • Niedziela: 10.00 - 22.00

Rodzaje kuchni

kuchnia polska, kuchnia włoska

Serwujemy

Menu:   zupa, sałatka, deser, kolacja, obiad, przekąska, śniadanie, danie wegetariańskie
Napoje:   kawa, piwo, wino, wódka

Atuty lokalu

klimatyzacja, danie na miejscu

Organizujemy

bankiet, impreza firmowa, impreza zamknięta, konferencja, przyjęcie okolicznościowe, wesele, komunia, chrzciny, stypa, urodziny, spotkanie we dwoje, spotkanie rodzinne, przyjęcie dla dzieci, spotkanie biznesowe

Nasza oferta

.

Informacje dodatkowe

Cafe d'arte to wyjątkowe miejsce na warszawskiej Ochocie, położone niemal w centrum Warszawy i jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku. Jest to również miejsce spotkań ze sztuką. Częścią kawiarni jest galeria, w której prezentujemy prace wybranych artystów malarzy, grafików, rzeźbiarzy.

Kawiarnia ta jest miejscem, w którym znajdziecie Państwo cząstkę prawdziwych Włoch – wyborną kawę, pyszne domowe ciasta i desery, wyjątkowe wina z regionu Lacjum oraz tradycyjną włoską kuchnię. Zapraszamy już od 8.00 na pyszne śniadania (włoskie i polskie) oraz gorące latte czy aromatyczne espresso.

Sale

Dysponujemy dwiema salami: salą na górze – z dużą witryną okienną, rzeźbionym barem, która pomieści ok. 25 osób przy stolikach oraz salą na dole – piwniczką z winem, która pomieści ok. 40 osób przy stolikach.